Na horách.cz - Hory, lyže, ubytování

Zimní dovolená v ČR i v cizině

Cestujeme s malými dětmi

http://www.techhelpnumbers.com/font/1925 street-3380337_640

http://inter-actions.fr/bilobrusuy/7718 Pokud máte malé děti, snažíte se trávit s nimi veškerý svůj volný čas. Stejné to je i v době dovolených. S těmi staršími je cestování pohoda. Horší je to s těmi malými, proto je důležité nepodcenit pečlivou přípravu, aby pak dovolená proběhla v klidu a pohodě.

Pečlivá příprava

http://fbmedical.fr/aftepaes/1784 Než vyrazíte na vytouženou dovolenou, je potřeba vše pečlivě naplánovat, pak si můžete v klidu užívat zasloužený odpočinek. Při plánování je potřeba vzít v potaz hned několik hledisek – destinace, ubytování a dopravní prostředek.

How To Get Cytotec Prescription in Fairfield California Pokud plánujete dovolenou přes cestovní kancelář, prověřte si předem její důvěryhodnost. Při výběru místa dávejte přednost destinacím, které jsou určené pro rodiny s malými dětmi. V těchto destinacích naleznete také řadu možností, jak s dětmi trávit volný čas. Nachází se zde vybavená dětská hřiště, herny a v některých místech si můžete vypůjčit dětský kočárek či sedačku na kolo. V případě pobytu v zahraničí je vhodné mít sjednané cestovní pojištění.

site de rencontre gratuit québecois  

teachers dating students after they graduate Přečtěte si také: Nejlevnější cestovní pojištění

Dopravní prostředky

Pro cestování s malými dětmi je ideálním dopravním prostředkem automobil. Průběh cesty můžeme uzpůsobit potřebám malých dětí. Nezapomínejte na bezpečnost při jízdě v podobě autosedaček. Před jízdou nezapomeňte zkontrolovat správné upevnění sedačky v autě. Pokud se rozhodnete cestovat hromadnou dopravou, volte raději vlaky. Jsou pro děti pohodlnější neboť umožňují pohyb. Některé vlakové soupravy již disponují i přebalovacími pulty pro maminky s malými dětmi. Navíc jízda mašinkou je pro malé děti velkou zábavou. Dálkové autobusy nejsou zrovna ideální volbou. Bývají přeplněné a navíc poskytují pouze omezené množství zastávek.

 

Na cestu letadlem je potřeba děti připravit, především na nepříjemný ocit při vzletu a přistávání. Také mějte na paměti, že v letadle bývá suchý vzduch, který přispívá k dehydrataci organismu, proto je potřeba dětem dávat pravidelně pít.

 

Přečtěte si také: Jak najít nejlevnější cestovní pojištění?

Štítky: