Na horách.cz - Hory, lyže, ubytování

Zimní dovolená v ČR i v cizině

Vyrážíte do ciziny za sportem? Nepodceňte cestovní pojištění

cboe binary options volatility index Vypravit se do zahraničí na aktivní dovolenou a spoléhat na evropskou kartičku pojištěnce je hazard srovnatelný s nejdrsnějšími adrenalinovými sporty. Platí to přitom nejen pro extrémní lovce zážitků a profesionální sportovce. I rekreační aktivity mohou přijít opravdu draho. Přitom kvalitní připojištění vás vyjde na směšnou sumu. Za den stojí dospělého člověka zpravidla kolem 20-40 korun.

go to site

http://serezin-du-rhone.fr/pifpaxys/1743 Za rekreačními sporty s krytými zády

http://unbeatableconservatories.co.uk/miosds/898 Znamená pro vás dovolená především fyzickou aktivitu, sport a zážitky? I když nevyjíždíte na soutěž jako registrovaný sportovec, neopomeňte si sjednat připojištění, v jehož rámci budete mít pojištěny rekreační sporty, kterým se hodláte věnovat. Právě konkrétní aktivita hraje roli v případném pojistném plnění a s běžným připojištěním byste mohli přijít zkrátka.

nahorach.cz_ergo_cz_01

go to site Na horách vás může potkat ledacos

Pokud se chystáte třeba do Alp provětrat lyže nebo snowboard, sjednejte si cestovní pojištění na hory, které vás ochrání před všemi případnými riziky a nabídne i další potřebné služby. Velice vhod vám při nehodě mohou přijít kvalitní asistenční služby, které ocení zejména jazykově méně zdatní výletníci. Samozřejmostí je připojištění pro případ zaviněné nehody. K takové může na sjezdovce dojít raz dva. Zraníte cizí osobu a bez adekvátního pojištění můžete mít zaděláno na opravdu palčivý problém.

nahorach.cz_ergo_cz_02

source Sledujte nejen cenu pojistného, ale také limity

Jak už bylo řečeno – denní cena pojištění je natolik nízká, že je doslova zbytečná nezodpovědnost vyrazit do zahraničí bez něj. I vyřízení je velice jednoduché. Sjednat si můžete cestovní připojištění nebo pojištění na hory online, bez složitého vyřizování. Při výběru nezapomeňte sledovat nejen výši pojistného a rozsah krytí, ale také limity plnění. Ty by měly činit minimálně 2 miliony korun.

Štítky: , ,