Na lyže se sportovní kamerou GoPro HD HERO3

go-pro-heroMilujete rychlou jízdu na sjezdovkách či snowboardu a rádi byste si ji zdokumentovali? Nebo chcete nahrát svoji drahou polovičku či kamaráda a ukázat jim jejich skvělou jízdu? Nebo jim snad plánujete poupravit techniku a odstranit nedokonalosti? Ať tak či onak, sportovní kamera GoPro HD HERO3 bude tím nejlepším způsobem, jak zachytit sportovní výkony pohodlně, efektivně a snadno.

Kameru zakoupíte ve specializovaném obchodě http://obchod.gohd.cz/, kde si můžete být jisti originálním balením a profesionálními službami. Ke každému nákupu navíc dostanete triko s logem jako malou pozornost. V balení kromě kamery naleznete vodotěsný kryt, napájecí kabel, třísměrný otočný kloub, vertikální držák a další příslušenství. Super kvalita a dobrá cena činí tuto kameru jednu z nejkupovanějších pro sport vůbec.

Tato technická vymoženost se dá také použít jako kamera na kolo, pro potápění, do auta, při tandemovém seskoku, skydivingu nebo paraglidingu. V podstatě pro jakýkoli sport díky její univerzálnosti. Její výborné technické parametry ji řadí k úžasným vymoženostem moderní doby. GoPro HD HERO3 je malá, velice lehká a super výkonná. Můžete s ní fotit, natáčet či obojí naráz. Vysoké rozlišení zajistí, že obraz i fotky budou ostré a záznam kvalitní.

S kamerou GoPro HD HERO3 budou vaše sportovní zážitky či cesty uchovány a zdokumentovány na dlouhou dobu a vždy se k nim v případě nostalgie či potřeby budete rádi vracet. Bavte se se sportovní kamerou a nahrajte si veškerý adrenalin, který zažijete. Stojí to za to.