Na horách.cz - Hory, lyže, ubytování

Zimní dovolená v ČR i v cizině

Vánoční dárky pro děti 2014

Neradi sháníte na poslední chvíli dárky pro Vaše nejbližší? Nechejte se inspirovat nabídkou společnosti Firma na zážitky a věnujte Vašim dětem některý z nezapomenutelných zážitků. Starší děti můžete darovat například poukázkou na indoor skydiving, který umožní Vašemu synovi prožít neopakovatelný omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech. Jaké to je létat jako ptát si budou moci Vaše děti vyzkoušet v první skydiving aréně „Huriccane Factory“ v České republice. Zároveň je tato hala také první skydiving halou od nás na východ. Proud vzduchu při indoor skydiving se pohybuje o rychlosti 280 kilometrů za hodinu.

Součástí ceny tohoto adrenalinového zážitku je také podrobná instruktáž od profesionálních instruktorů a zapůjčení ochranného oděvu. Hledáte-li Vánoční dárek pro celou rodinu, pak byste určitě neměli přehlédnout poukázku na rodinný pobyt v hotelu Kašperk. Volné chvíle si při pobytu v malebné krajině Kašperských hor budete moci zkrátit při aktivitách v Lanovém parku v nedaleké Sušici. Přímo pohádkové městečko Kašperské Hory na Šumavě Vás zaujme nejen svými památkami, ale také nespočtem skvěle označených turistických stezek. Součástí hotelu je také bazén, kde si budete moci s Vašimi dětmi dosytnosti užít vodních radovánek.

Vánoční dárek pro děti od Firmy na zážitky vykouzlí Vašemu dítěti při rozbalování vánoční dárků úsměv na rtech. Více informací k typům na vánoční dárky naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/originalni-vanocni-darky/. Chcete-li, aby se Vaše děti nejen pobavili, ale také aby se naučili něčemu užitečnému, pak jim darujte poukázku na rodinný zážitkový kurz první pomoci, při kterém si osvojí nové užitečné dovednosti.

Štítky: , , , , ,