Letošní zimní sezóna nám sice nepřichystala žádné sněhové překvapení, to ale neznamená, že bychom měli pobyt v horských střediscích tento rok vypustit. Přestože nám sněhové podmínky nedovolují využívat plné kapacity sjezdovek po České republice, stále se najde pár středisek, kde si můžete dobře zalyžovat. Jinak se samozřejmě nabízí rekreační procházky, wellness programy, relaxace v bazénu a další výlety, které můžete po okolí podniknout i bez lyží.

Mezi jedno z nejkrásnějších horských středisek se řadí Penzion Šablatura v Pasekách nad Jizerou. Toto levné ubytování na západě Krkonoš je skvělým výchozím bodem pro mnohé turistické nadšence či pro pořádání cyklovýletů. V nedalekém lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou si můžete také příjemně zalyžovat a užít si kvalitně připravených sjezdovek.

Penzion Paseky nad Jizerou nabízí ubytování pro 14 osob s možností parkování přímo u penzionu. V blízkosti se nachází restaurace i obchod s potravinami a majitel penzionu také vede lyžařskou školu, jejíž zkušení instruktoři naučí sjezdovému lyžování nebo snowboardingu všechny úplné začátečníky. Celá výuka probíhá zábavně a lyžaři mají k dispozici vlastní vlek.

Na prezentačních internetových stránkách penzionu www.pension-sablatura.cz naleznete kvalitní fotogalerie objektu, aktuální ceník ubytování a kompletní obchodní podmínky. Přes rezervační formulář snadno vaše ubytování zarezervujete a potom už se můžete těšit na krásný odpočinek v panenské přírodě. Paseky nad Jizerou skýtají krásné pohledy na vrcholky Krkonoš, nabízejí klidné a příjemné ubytování a spoustu sportovního vyžití. Vyjeďte si tedy odpočinout do hor a nečerpejte ztracenou energii.