Ocún Ego 3
Ocún Ego 3

Stále více žen a mužů zdolává hory a kochá se samotným výstupem i pohledem, který přináší dosažený cíl. Jestliže se těšíte na jaro kvůli skalám, trénujete na umělých stěnách a horolezectví vás baví, jistě potřebujete nezbytné vybavení, jako jsou mačky, bouldermatky či horolezecké sedáky.

Než do nich investujete peníze, vyberte si specializovaného prodejce, u nějž si budete jisti kvalitou, ověřenými produkty i profesionálním přístupem. Právě takovým je Outdoorový obchod s.r.o., který najdete na internetových stránkách www.Affekt.cz

Přesvědčte se sami

Nejlepším způsobem, jak se přesvědčit o produktech, je uvést si některé z nich.

Ke sportovnímu lezení i horolezectví jistě využijete horolezecký sedák Ocún Ego 3. Vaše bezpečí zajistí tři samosvorné přezky, rozšířený pas, optimálně rozloženou sílu pádu přestavuje konstrukce, která vychází z dvou nosných lemovek. V letním období oceníte perforovanou pěnu, jíž jsou vyplněny sendviče a jsou tak prodyšné. Nohavičky i pas mají na vnitřní straně umělou kůži, která vám bude velmi příjemná na dotek. Materiál potřebný „k ruce“ lze upevnit 4 poutky. Tento sedák je nyní nabízen se slevou 10%.

Singing Rock Lucifer Semi-classic
Singing Rock Lucifer Semi-classic

Jestliže vás neodradí bělavé vrcholky hor, vhod vám přijdou mačky. Model Singing Rock Lucifer Semi-classic z ocele má vertikální hroty, které umožňují lezení v těžkých mixech i ledu. Nechybí jim rychloupínání na patě s možností mikronastavení, pojistný řemen a lze je přenastavit na monohrot – hrot pod palcem. I tento produkt můžete aktuálně pořídit se slevou 10%.

Nákup na jednom místě se vyplatí

Kompletní výstroj nejen pro horolezce ale i vyznavače turistiky, přináší svým zákazníkům Affekt.cz již od roku 2002.

Mile vás potěší nízkými cenami širokého sortimentu, bonusy – slevou 2% při objednávce nad 2 000 Kč či slevou 5% při nákupu nad 5 000 Kč, nadstandardními službami jako je výměna zboží bez jakýchkoli problémů i rychlé doručení zboží. Přesáhne-li cena objednávky 3 000 Kč, dopravu získáte zdarma. V případě, že nevíte, které vybavení si vybrat, rádi vám poradí a pomohou.

Prohlédněte si horolezecké vybavení, bundy, batohy a další na Affekt.cz a přesvědčte se o jejich kvalitách.