Už se nemůžete dočkat sněhových vloček, které k zimní dovolené neodmyslitelně patří? Nenechte nic náhodě a objednejte si zimní dovolenou na Slovensku. Vysoké a Nízké Tatry, to je trefa do černého. Dostatek sněhu, upravené sjezdovky, běžecké tratě, sáňkování a v neposlední řadě wellness služby. Slovensko vás nezklame.

netster / Pixabay

Nízké Tatry si zamilujete

Líbila by se vám zimní dovolená v Nízkých Tatrách? Hřeben hor převyšuje třemi vrcholy nadmořskou výšku 2000 m. Ďumbier, Chopok a Dereše vás zcela uchvátí. Prohlédněte si unikátní nabídky cestovní kanceláře Kareta Tour. Možná vás upoutá pobyt v centru turistického a lyžařského střediska Jasná, v malebné krajině Bystrianskej doliny – Tále anebo v obci Liptovský Ján. V oblasti se nachází pestré varianty ubytování. Mnohé hotely nabízejí wellness služby, sauny, masáže a bazény s termální vodou. Jak by se vám líbil Silvestr strávený v Nízkých Tatrách? Určitě neodoláte dokonalým silvestrovským nabídkám, ke kterým náleží bohatý program, výborné jídlo, ohňostroj, hudba i tanec.

Zábava pro všechny v plném proudu

Rádi byste udělali radost sami sobě anebo svým blízkým? Wellness hotel Chopok patří k nejatraktivnějším na Slovensku. Pyšní se čtyřmi hvězdičkami, což slibuje skutečný luxus. Zdejší pobyt je vhodný pro zamilované páry, sportovní nadšence i rodiny s malými dětmi. Wellness hotel Chopok je obklopen překrásnou přírodou Nízkých Tater. Ubytování je možné v rodinných pokojích s oddělenými ložnicemi a dvěma koupelnami. Tuto nabídku nelze odmítnout! Všechny generace ocení domácí i mezinárodní kuchyni, wellness centrum, ledovou jeskyni, masáže, sauny, airhockey, stolní fotbal a plavecký bazén. Okolí je jako stvořené pro lyžování, snowboarding a procházky zimní krajinou. Podívejte se na skvělé nabídky cestovní kanceláře Kareta Tour ještě dnes!