Lyžařská střediska, kde se intenzivně věnují dětem, se u nás konečně začínají objevovat čím dál více. Jeden takový lyžařský areál najdete přímo uprostřed Jeseníků, v nádherné přírodě s dostatkem vyžití pro ty nejmenší, ale i pro dospělé. Jde o SKI Karlov.

Pexels / Pixabay

O děti je špičkově postaráno

Většina lyžařských areálů disponuje lyžařskou školičkou pro nejmenší děti a v průběhu doby, kdy se instruktor věnuje vašim ratolestem, vy si můžete v klidu zalyžovat. Pak však musíte opět převzít opratě a je po lyžování. Ve SKI Karlov je to jinak. Na lyžařskou školičku pro malé děti navazuje hlídání dětí, takže jakmile se dítko doučí lyžování, je o něj nadále postaráno a vy můžete lyžovat celé dopoledne nebo odpoledne. Celá zimní dovolená je tak mnohem pohodlnější a plná sportu. Děti hlídají vychovatelky s pedagogickým vzděláním.

Areál disponuje dvěma lyžařskými školkami a děti i dospělé zde naučí jezdit jak na lyžích, tak na snowboardu. Na svah vás vyveze buď lanovkový vlek, nebo pojízdný pás. Velkou výhodou je, že děti z hotelu v případě zájmu instruktoři vyzvednou, rodiče si mohou vychutnat klidné ráno se snídaní, nebo vyrazit na svah bez nutnosti odvážet děti. Domluvit si můžete vyzvednutí dětí na svahu, nebo v dětském centru.

Výtečná a zdravá kuchyně

SKI Karlov dbá na kvalitní stravu jak pro děti, tak dospělé. Proto odebírají suroviny převážně o regionálních zemědělců. V nabídce je vždy jedno dětské jídlo a jedno jídlo v BIO kvalitě.

Zábava nejen lyžováním

Dospělí možná ano, ale děti zpravidla nevydrží lyžovat celý den a potřebují se vydovádět i jinak. Proto je SKI Karlov vybaven i další zábavou, např. aquaparkem, solnou jeskyní, saunou, bazénem se slanou vodou, wellness službami a infrasaunou, parní kabinou a mnohým dalším.

Nechybí tady ani obchodní domy, ale abyste nemuseli odjíždět z hotelu, můžete tady zakoupit nejdůležitější potřeby pro děti, jako např. pleny, přesnídávky, sušené mléko Sunar atd.

Nedělejte si starosti s ušpiněným oblečením

Maminky jistě ocení možnost vyprat ušpiněné oblečení. Je zde k dispozici prádelna s pračkou a sušičkou, takže ani na delší pobyt nemusíte balit kvanta oblečení.

Doktor k dispozici kdykoli

Areál má také uzavřenou smlouvu s dětským lékařem, který přijede vaše dítko prohlédnout, pokud onemocní. Dovolenou vám tedy nic nezkazí, nebudete ji muset ukončovat předčasně.

Chcete-li si vychutnat zimní dovolenou s dětmi, určitě se vám SKI Karlov zalíbí a rádi se sem budete vracet.