Toužíte po krásné dovolené s neopakovatelnou atmosférou? V takovém případě se musíte vypravit na netradiční místo plné speciálního kouzla. A kam vyrazit během zimy? Přece na pořádnou dovolenou se spoustou lyžování, ale i zaslouženého odpočinku. A kde taková místa najdete? To se dozvíte v tomto článku.

Lyžování na pořádných sjezdovkách

Komu už nestačí české sjezdovky, může se vydat na lyžování v Rakousku. Vysoké hory jsou obklopeny příjemnými vesničkami, které jsou výchozími body pro lyžaře. Najdete zde neuvěřitelné množství sjezdovek různých obtížností a velmi kvalitně řešené vleky a lanovky. Lyžování Rakousko je vhodné i pro rodiny s dětmi. Záleží na tom, jaký resort si zvolíte a jak si celou dovolenou naplánujete. Jisté je, že nudit se určitě nebudete.

Neopakovatelné zážitky

Nejvíce si pamatujeme jedinečné chvíle a okamžiky vytvořené v zajímavých krajích a po boku oblíbených lidí. Mezi jedny z nezapomenutelných zážitků bude patřit i lyžování na ledovci Rakousko. Těch je hned několik a jejich výhodou je fakt, že se na nich nachází sníh ještě dlouhou dobu po skončení hlavní lyžařské sezóny. Kromě sjezdovky si na své přijdou i milovníci adrenalinu, pro které je připraven snowpark a areály pro freestyle lyžování.

A co dělat, když budete unavení ze sjíždění kopců?

Celodenní lyžování dokáže unavit i trénovaného člověka a je potřeba dopřát svalům, ale i psychice pořádný odpočinek. Termální lázně Rakousko nabídnou přesně to, co v danou chvíli potřebujete. Útulnou atmosféru uprostřed krásného okolí a hlavně důkladné procedury a uvolnění. Termály Rakousko si jednoduše zamilujete a na příští dovolenou možná vynecháte i to lyžování. Díky kombinaci těchto dvou činností máte zaručen důkladný odpočinek po fyzické i psychické stránce, takže se do běžného denního režimu vrátíte plní nových sil.