Potřebujete nakoupit hodně párů lyží? Chcete lyžařské vybavení od kvalitního velkoobchodního prodejce? Potom rozhodně čtěte dál. To platí i pro ty, co si potřebují vybavení na hory jen půjčit nebo hledají dobrý servis.

Prodejna lyží

S výběrem lyží, a vším okolo nich, vám pomůže firma CZSki. Byla založena v roce 2014 a za několik málo let se vypracovala až na spolupracovníka české snowboardcrossové reprezentace. Každý rok obmění až 90 % sortimentu, není se tedy třeba obávat, že na každou sezónu nenajdete na skladě něco nového. Firma se nebojí pořizovat i veškeré novinky. Lyžování se vyvíjí velmi rychle a vy rozhodně nemůžete zůstat pozadu. Vyberte si lyže či běžky od známých značek Fischer, Atomic nebo Salomon. K tomu lze zvolit i doplňky od též velmi prověřených výrobců Leki, Swix a dalších. Kromě nového zboží firma nabízí i bazarové s velkou kvalitou a v dobrém stavu.

Půjčovna lyží

Nechce se vám rovnou nakupovat? Není problém, ve firmě se nachází i skvělá půjčovna snowboardů a lyží. Díky ní se není třeba o nic starat a utrácet zbytečně moc, vše získáte, na jak dlouho bude potřeba. Lze si zvolit i velmi výhodnou nabídku celoročního pronájmu za příjemnou cenu. Potom si můžete vybrat jiné lyže, pokud vám ty zapůjčené nevyhovovaly. K této dlouhodobé zápůjčce vám bude navíc poskytnut Top Servis zdarma. O co jde?

Servis lyží

Přijet do Alp a po dnu zjistit, že se na lyžích nedá pořádně jezdit, je na nic. Předejděte tomu a dojděte si před dovolenou do servisu. Pokud se rozhodnete pro expresní variantu, vrátí vám seřízené lyže do šesti hodin. Top Servis potom zahrnuje například čištění a opravu skluznice nebo voskování. Lze samozřejmě nechat zkontrolovat a seřídit svůj snowboard, případně si nechat udělat závodní servis, se kterým budete po sjezdovce doslova létat.

Neváhejte a přijďte se přesvědčit!