ski-2098120_640Dokonce i takový mrzout, jako byl legendární Gustav Anděl z filmu Anděl na horách, nakonec dospěl k tomu, že dovolené na horách se nic nevyrovná! Sezóna lyžařských zájezdů je v plném proudu a na následujících řádcích se můžete seznámit hned s několika dobrými důvody, proč byste neměli nechat jejich nabídku bez povšimnutí.

Lyžařské jednodenní zájezdy získávají na popularitě

Nemáte dostatek času nebo financí, ale přesto byste si rádi pobyt na horách dopřáli? Lyžařský zájezd může být klidně i jednodenní! Dokonce je možné sledovat, že poptávka po tomto typu zájezdů stále roste! Cílem turistů jsou přitom nejen české hory, ale i poměrně snadno dostupné Alpy. V nich si mohou turisté užít příjemným způsobem strávený den za velmi přijatelnou cenu a večer v klidu odpočívat v pohodlí svého domova.

Pro lyžařský zájezd s cestovkou hovoří garance sněhu i služby delegáta

Lyžařský zájezd s cestovní kanceláří má proti výletu na vlastní pěst několik podstatných výhod. K těm nejvýznamnějším patří takzvaná garance sněhu. Ta spočívá v tom, že člověk má možnost zrušit zájezd bez toho, aby mu byly účtovány jakékoli stornopoplatky ve chvíli, kdy v dané lokalitě nebude v termínu lyžařského zájezdu dostatek sněhu. Další výraznou přednost představují služby delegáta. Ten disponuje podstatnými informacemi o dané oblasti i o akcích, jež se ve středisku konají. Ve většině případů je schopen se i domluvit v potřebném světovém jazyce, takže může vyjednat rozličná přání klientů.

S cestovkou lze počítat s levnějším ubytováním

Pokud se chystáte na hory na více dní, je pravděpodobné, že lyžařský zájezd bude při cestě s cestovní kanceláří levnější díky nižší ceně za ubytování. Majitelé penzionů a hotelů se totiž pochopitelně snaží získat co nejvíce ubytovaných, v čemž jim cestovní kanceláře se svými hromadnými zájezdy mohou vyjít vstříc. Pokud Vás zaujala představa víkendu na lyžích, podívejte se na aktuální nabídku lyžařských i jiných zájezdů na stránkách cestovní agentury https://zajezdarna.cz/.