Užijte si volno v našem penziónu

Prázdniny skočily a léto už je za námi, ale to nikomu z nás nebrání zažít romantické večery se svojí láskou, nebo dny plné pohody se svojí rodinou v malebném penzionu Celnica.

Náš penzion se nachází v obci Velké Karlovice, které leží pod krásnými Beskydami. Hotel Velké Karlovice je vhodný pro zamilované páry, ale i pro rodiny s dětmi. Prostě každý si tu může najít to svoje, co má rád.

Naše ubytování Velké Karlovice nabízí svým klientům pokoje a apartmány vybavené ve stylu světových kultur. Můžete se nechat překvapit pokojem toskánských luhů a hájů, kde zažijete ty pravé italské vášně jihu.

Dalším v nabídce je pokoj indonéského nádechu, kde zažijete exotiku asijského světa. Pokoj severského vzhledu naplněný elegantní strohostí. Mezi další služby patří hifi připojení k internetu zdarma.

Dopřejte jí luxusní dovolenou v našem krásném penzionu v Beskydech. Po celou dobu pobytu budete hýčkány celým týmem personálu a můžete využít nadstandardních služeb, které hotel nabízí. Dopřejte si zasloužený odpočinek a vydejte se do ráje pohody, vydejte se do Beskyd.

penzion-celnica