Také se těšíte na zimu, sníh a zimní sporty, které k zimnímu období neodmyslitelně patří? V tom případě se vám jistě bude hodit lyžařská škola, jejíž služby můžete využít jak vy, dospělí, tak vaše děti. Víte však, kde najít nějakou kvalitní, se zkušenými instruktory a s vynikajícím přístupem? Zajeďte si do krásných Jánských Lázní v Krkonoších a využijte služeb, které nabízí Ski Centrum Šafář.

Co vše vás zde naučí?

Můžete využít výuku mnoha zimních sportů! Škola lyžování nabízí kupříkladu výuku lyžování, závodní lyžování, snowboarding, běžky, carving, telemark, to vše uzpůsobené zákazníkovi na míru. Nechybí ani servis lyží a půjčovna kompletního sportovního vybavení.

Lyžařská škola pro dospělé i děti

Instruktoři ochotně naučí a zdokonalí nejen vaše umění lyžovat, ale i lyžování vašich dětí.

Lyžařská škola pro dospělé nabízí jak skupinovou, tak privátní výuku lyžování. Skupinová pojímá 3 – 12 osob, privátní pouze 1 – 4 jedince. Každý způsob má své kouzlo. Při skupinové poznáte nové přátele, povzbudí vás, že v tom nejste sami a mnohé další. Individuální zase nabídne instruktora jen vám a tak 100% soustředění se jen na vás.

Lyžařská škola pro děti také nabízí individuální i skupinovou výuku. Skupinová výuka obsáhne 3 – 12 dětí, privátní 1 – 4 děti. Jestliže přijedete např. s přáteli a do lyžařské školy dáte více dětí stejného věku a stejné technické úrovně, můžete dát děti na individuální výuku. Cena se pak rozpočítá mezi jednotlivé děti, díky čemuž za výuku ušetříte!

Délku výuku si určujete sami, lyžařská škola se vám plně přizpůsobí.

Proč se obrátit právě na Ski Centrum Šafář?

Hlavní přednosti této lyžařské školy jsou:

  • Učit vás budou instruktoři s profesionálním vzděláním
  • Instruktoři absolvovali i specializované kurzy se zaměřením na výuku dětí od asociací APUL a ČSLŠ
  • Děti učí hravou a zábavnou formou
  • V praxi využívají dlouholeté zkušenosti z vlastní závodní éry i z trénování mládeže v lyžařských oddílech až po komerční výuku lyžování
  • Zárukou skvělých služeb na nejvyšší úrovni je každoroční účast na seminářích a kruzích, kde jsou doplňovány nejnovější poznatky z oblasti lyžování
  • Naučí vás lyžování, snowboarding, běžky, telemark a mnohé další

Zavítejte do Jánských Lázní a užijte si skvělou dovolenou plnou sportovních zážitků díky Ski Centru Šafář!