Komu z nás by se nechtělo odjet čas od času pryč z města a užít si nádherný pobyt na horách? Na hory můžeme vyrazit jak v létě, tak i v zimě.

V létě si můžeme projít přírodu a užívat si tak čistého vzduchu, zajít si na houby, či poznat jiná místa, která nás mohou zajímat a přinést nám oproštění od běžných starostí. V zimě jsou pak hory rájem pro lyžaře a milovníky zimních sportů. Krásně je tady také o Vánocích a velmi zajímavé je prožít zde příchod Nového roku, třeba s partou přátel.

Jaké máte možnosti? Můžete se ubytovat v chatě, v penzionu, nebo v hotelu. Na internetových stránkách ActivTrip si můžete vybrat to, co vám bude vyhovovat nejvíce.

ActivTrip vám v mnohém poradí

Možností, kde byste se mohli ubytovat, je nespočet.  Můžete si vybrat buď Českou republiku, nebo Slovensko. Stačí se pouze rozhodnout a vyrazit.

Rádi byste si zalyžovali, užili si wellness, a nebo byste si pouze rádi vychutnali komfort v krásném a příjemném prostředí? Pak si nechte poradit na stránkách ActivTrip. Zajímalo by vás, co najdete v konkrétním regionu, kam byste chtěli vyrazit? Nevíte, které ubytování by pro vás bylo tím nejlepším? Pak vám ActivTrip pomůže vybrat přímo vám na míru to, co byste rádi. Dozvíte se také užitečné informace, jako např. co je v daném regionu, kde jsou lyžařská střediska a jaké aktivity si zde můžete užít.

Jak to funguje?

Vyberete si ubytování, které se vám líbí a splňuje vaše představy a kliknutím na toto ubytování odešlete svůj dotaz. ActivTrip agent vám doporučí ubytování, ze kterého si zvolíte to pravé, zabalíte si a můžete vyrazit na vámi očekávaný pobyt, který tím pádem bude maximálně vyhovovat vašim požadavkům. Na vás bude už jen to, abyste se sbalili a odjeli třeba na běžky. ActivTrip vám doporučí nejlepší resorty, místa, na která se hodí vyjet s přáteli a dá vám dobré tipy pro vaši dovolenou.

Vyberte si i vy zajímavou aktivní dovolenou na horách pro celou vaši rodinu, či přátele.