28669-16143845-1215062271914214-8971956202855294858-o

Ať je léto, nebo zima, člověk potřebuje dobít vnitřní baterky. Nejlepším způsobem je dovolená v tuzemsku. Poznání českých a moravských krás, sportovní aktivity i wellness patří k nejoblíbenějším činnostem.

Vydejte se s dětmi do malebné Českomoravské vysočiny a využijte ubytování Penzion U Kaštanu. Tento rodinný podnik nabízí komfortní ubytování, které se nachází na pomezí Železných hor a Žďárských vrchů. Jen kousek od Trhové Kamenice a Hlinska.

Pro koho je penzion jako stvořený?

Na své si zde přijdou rodiny s malými dětmi, větší skupiny osob, party kamarádů, zamilované páry i sportovní nadšenci. Krásné prostředí je ideální k pořádání narozeninové párty, svatební hostiny či firemní akce a školení. Určitě přijdou vhod celoroční noclehy ve 4 pokojích s vlastním sociálním zařízením a kapacitou 12 lůžek. Jakmile spatříte stylově a pohodlně vybavené pokoje, ihned se do nich zamilujete. V přízemí je společenská místnost s krbem, lze využít krytý bazén, velkou terasu, saunu i zastřešený altánek s grilem. Více informací zjistíte na webu www.penzion-ukastanu.cz.

Jak se zabavit?

Penzion na samotě je ideálním výchozím bodem pro poznání přírodních drahokamů. Komfortní ubytování s dětmi na Vysočině si zajistíte během pár chvil on-line. V parných letních dnech se zchladíte v krytém bazénu či zatopených lomech s čistou vodou. Jízdárna ve Svobodných Hamrech nacházející se asi 3 km od penzionu, devíti jamkové hřiště, skanzen lidových staveb Veselý Kopec, turistické trasy i cyklostezky se postarají o prima zábavu. Houbaření a túry ke šperkům historie a přírody nelze opominout stejně jako skvělý přístup k běžeckému a sjezdovému lyžování. Ski areál Hlinsko oslní třemi moderními vleky a cvičným svahem pro nejmenší zdarma. Ski areál Nové Město na Moravě je populárním resortem zimních sportů.