Dřív nebo později přijde doba, kdy ve vztahu převládne stereotyp a nuda. Způsobů, jak ho okořenit, je ovšem mnoho a nemusí jít o nic náročného. Erotické podvazky a podvazkové pásy úplně postačí, abychom v sobě i v partnerovi probudili čerstvou touhu a užili si opět noc plnou vášně. Proč tak skvěle fungují a jak je nosit?

Proč jsou podvazky symbolem erotiky?

Ženy totiž v podvazkových pásech vypadají božsky a to bez ohledu na svou postavu. V tom je kouzlo podvazků. I plnoštíhlé dámy a ty, které mají kvůli své postavě nízké sebevědomí, budou v podvazkových pásech vypadat úchvatně. Širší pásy kolem břicha opticky zužují boky a punčochy (obzvláště v černé barvě) zase zeštíhlují nohy.

Nic nemůže víc podtrhnout ženskost než podvazkový pás se sexy punčochami. Především pokud jsou zdobené krajkou a doplněné stejně laděnou podprsenkou. Takto oděná žena opravdu rozdráždí svého partnera a zajistí vášnivý večer.

Na ženském těle vypadá nádherně také krajka. Proto jsou podvazkové pásy a punčochy často zdobeny právě jimi. Krajka je nejen půvabná a ženská, ale díky průhlednosti i velmi dráždivá. Navíc je příjemná na dotek a umí zaujmoutt opravdu všechny smysly.

Erotické podvazky a podvazkové pásy najdeme ve všech možných barvách, nicméně nejžádanější budou vždy černé a bílé. Černá barva je univerzální, velmi svůdná a slušivá a muži ji na svých partnerkách preferují. Bílou zase využívají nevěsty při svatební noci.

Jak nosit podvazky?

Už jsme zmínili, že podvazky si můžou dovolit i ženy, které  nemají míry modelek. Stačí si vybrat správnou velikost a širší pás. Délka úchytů se dá nastavit, takže se lehce upraví podle výšky punčoch.

Ta je důležitá a určuje se podle našich nohou. Pokud máme silná stehna, měly by punčochy končit maximálně v polovině stehen. Útlé nohy zase snesou punčochy sahající až k jejich horní hranici.

Normální podvazky by měly mít kovové spony. Jsou kvalitnější a víc vydrží. Nicméně u erotických podvazků, které jsou určené jen pro domácí potěšení, postačí spony umělé.

Největší chyba při nošení podvazků

Dnes se sice podvazky nenosí v tak velké míře jako dříve, ovšem jsou ženy, které na ně nedají dopustit. Pochvalují si jejich praktičnost a také skvělý pocit, který díky nim mají. Podvazky (byť schované pod oblečením) zkrátka povzbuzují naše sebevědomí. A to je znát i na naší chůzi a celém vzezření.

Vyměnit punčochové kalhoty za podvazky má tu výhodu, že nás nebude škrtit nic v rozkroku. Žádná další vrstva látky kolem intimních partií během horkých dní. A v neposlední řadě se v nich lépe chodí na záchod. Musíme si ovšem umět podvazky správně zapnout.

Častou chybou totiž je, že si je navlékáme až po kalhotkách. Mělo by to být naopak. Kalhotky se navlékají na podvazky, protože tak to máme na toaletě snadnější.

Jakou péči dopřát podvazkům?

Punčochy i podvazkové pásy pereme v chladné vodě, maximálně do 30 stupňů. Punčochy přitom musíme obrátit naruby. Nejšetrnější je vyprat vše v ruce, ale postačí  i pračka s jemným programem.

Při praní v pračce musíme použít pytlík na praní jemného prádla. Ten zabraňuje  poničení a potrhání obsahu. Vhodný je speciální šetrný prací prášek bez aviváže, která ničí elasticitu.

Prádlo je lepší sušit rozložené na ručníku než pověšené na šňůře. Tam se totiž snáze vytahá a mohou ho poničit  kolíčky.

Nosíte podvazky? A využíváte je jen pro erotické noci, nebo je preferujete i pro běžné nošení?