Vánoce a Nový rok nejsou jen chvílemi radosti a relaxu s rodinou, nýbrž představují i velkou zátěž v podobě nekonečného zařizování, příprav, shánění dárků a dalších neoblíbených činností. Není tudíž divu, že mnoho lidí se rozhodne dané svátky strávit mimo ruch civilizace. Jestli tato možnost láká i vás, máme pro vás skvělé tipy. Kam se vydat?

Útěk před stresem

Rok od roku se silvestrovský pobyt stává únikem pro stále větší množství párů, jedinců, skupin přátel i celých rodin. Není se čemu divit, jelikož místo veškerého stresu a prodírání se přeplněnými obchodními centry i ulicemi zkrátka utečete pryč. Proč si nedopřát luxusní relax za přívětivé ceny?

Jestli váháte, který region si zaslouží vaši pozornost, určitě vsaďte na ubytování v Libereckém kraji. Ten se totiž chlubí nádhernými horami, kvalitními lyžařskými středisky, velkým množstvím vyhlášených hotelů, kulturními akcemi a dalšími příležitostmi pro všechny jedince.

To samé platí i pro silvestr v Libereckém kraji, který vám přinese i jedinečné balíčky služeb zaměřené na novoroční oslavu. Velmi častou možností je například wellness hotel Babylon, přičemž se není čemu divit. Dané místo vám totiž nabídne aquapark, lunapark, vyhlášené lázeňské procedury, blízkost do centra města a nejrůznější služby šité na míru.

Vyberte si sami

Pokud jste se rozhodli vyrazit na wellness na přelomu roku, ušetříte si hodiny hledání, když si vyberete silvestrovský pobyt na Hotel.cz. Dočkáte se nepřeberného množství zajímavých možností ve všech koutech České republiky, tudíž si na to své přijde vážně každý. Zláká vás sever, jih, západ, východ, nebo střed naší malé země? Ať tak, či onak, vyhněte se tento rok veškerému stresu a nahraďte jej pohodou.