Na horách.cz - Hory, lyže, ubytování

Zimní dovolená v ČR i v cizině

Parádní lyžovačka na vás čeká ve Slovinsku

binäre optionen demo kostenlos

follow url

follow site Milujete sportovní aktivity na sněhu? Vydejte se za parádním dobrodružstvím do Slovinska! Ukořistíte dech beroucí výhledy na Julské Alpy, ochutnáte místní slané i sladké speciality, užijete si wellness radovánky a lyžování na skvěle upravených sjezdovkách. Určitě vás nepřekvapí ohromná lyžařská střediska s nespočtem kilometrů sjezdovek, ale mile potěší příjemné ubytování přímo u sjezdovky za super ceny.

Proč lyžování ve Slovinsku?

http://orpheum-nuernberg.de/?bioede=wie-kommt-man-bei-goption-wieder-raus&9f4=be Zimní dovolená v tomto půvabném evropském státě uhrane hned z několika hledisek. Lyžování Slovinsko: https://www.gradtur.si/cz/lyzovani/slovinsko/ se odehrává ve větších resortech, jako jsou Krvavec, Vogel, Kranjska Gora, ale také v menších rodinných areálech. Slovinsko je dosažitelné z Ostravy po zdolání 370 km, proto je oblíbené pro prodloužené víkendy. Valná většina hotelů a penzionů, jež se nacházejí poblíž divukrásných jezer Bled či Bohinj, jsou v bezprostřední vzdálenosti sjezdovky. Ubytování v Julských Alpách je spojeno také s wellness radostmi a prohlídkou nádherné přírody. Pokud byste rádi prožili příjemnou zimní dovolenou, vsaďte na lyžování ve Slovinsku. Čekají vás super ceny skipasů, parádně upravené sjezdovky a dostupná komunikace v příbuzném jazyce. Lyžování je v této zemi věhlasné díky soutěži organizace FIS v Kransjke Goře, v Pohoří Pohorje a Rogle. O dlouholeté tradici lyžování na náhorní plošině Bloke se zmiňuje i historik Valvasor.

Kam se vydat?

go to site Dejte přednost odpočinku v Kranjske Goře ležící na severní straně Triglavského národního parku. Jen kousek od něj najdete známou Planicu s gigantickým obřím můstkem pro lety na lyžích. Kranjska Gora nabízí lyžování asi na 35 kilometrech sjezdovek, kde nechybí lanovky i vleky. Středisko Krvavec se pyšní 30 kilometry sjezdovek i kabinovou lanovkou. V nadmořské výšce až 2000 metrů probíhá nezapomenutelná lyžovačka až 150 dnů v roce!

Štítky: